Terapia kawowa (wersja z przegłaskaniem)

SPA » Zabiegi dla Pań

Cena:210.00

Zabieg, który od początku do końca przepełniają zmysły aromatycznym zapachem świeżo palonych ziaren kawy. Ukierunkowany jest na wyszczuplanie i walkę z cellulitem.

Duże stężenie zintegrowanych substancji czynnych, takich jak kawa, algi i wyciąg z guarany gwarantuje skuteczność i szybko widoczne efekty: redukcję tanki tłuszczowej, eliminację toksyn oraz płynów, zalegających w przestrzeni międzytkankowej i zmniejszenie cellulitu. Skóra odzyskuje jędrność i atrakcyjny wygląd.

Główne składniki aktywne linii:

Mydło Savon Noir – naturalne czarne mydło z Maroka, wytwarzane tradycyjnymi metodami z czarnych oliwek i oleju oliwnego. Znane na całym świecie ze swych właściwości pielęgnacyjnych. Kawa – źródło naturalnej kofeiny i polifenoli; stymuluje, poprawia mikrocyrkulację krwi i limfy, usuwa toksyny, redukuje cellulit i pobudza lipolizę; neutralizuje wolne rodniki i skutki fotostarzenia. Pepha®-ctive – kompleks, utworzony z alg Dunaliella Salina. Aktywuje wzmożoną pracę mitochondriów, pobudza komórki do prawidłowego funkcjonowania. Energetyzuje i odmładza skórę. Kofeina – pobudza metabolizm, redukuje cellulit i obrzęki. Gurana – wzmacnia działanie kofeiny, zapobiega procesowi gromadzenia się tłuszczu w komórkach poprzez hamowanie enzymu fosfolipazy odpowiedzialnego za rozkład lipidów.

Czas trwania: ok. 1 h