Ceremonia polinezyjska

Zabiegi polecane na prezent  » Ceremonia Polinezyjska|SPA » Zabiegi dla Pań

Cena:460.00

Ceremonie dają wyjątkową możliwość podzielenia się swoimi doznaniami i pragnieniami z drugą osobą. Ceremonie polecamy jako niepowtarzalny rytuał dla par do celebrowania wyjątkowych chwil we dwoje np. urodziny, rocznice ślubów, jubileusze, zaręczyny, prezenty ślubne, Walentynki, prezenty na święta...

Menu zabiegowe zaprasza Cię do ucieczki od pośpiechu i stresu, aby na nowo odkryć swoje wnętrze. Podczas relaksacyjnej podróży wsłuchujemy się w potrzeby Twojego ciała i Twojej duszy, pobudzamy Twoje zmysły, odprężamy ciało, relaksujemy umysł dla osiągnięcia wewnętrznej harmonii i równowagi. Podczas zabiegu znikają napięcia, ciało czuje się lekkie i odprężone, a skóra staje się piękna, gładka i sprężysta. Proponujemy Ci niezapomnianą i egzotyczną podróż do krainy luksusu, która sprawi, że poczujesz błogi relaks i wewnętrzną harmonię.
Polinezja przewodzi na myśl spokojne, przezroczyste wody oceanu, słodko pachnące kwiaty, olejek Monoi. . . i ciała muskane słońcem. Atmosfera tych rajskich wysp jest pokusą przeznaczenia czasu dla siebie, prowadzącą do relaksu i doświadczenia rytuału ukojenia.

 

Ceremonia polinezyjska – to przewodnik do niezwykłej krainy rozkoszy, spokoju, zmysłowości i przyjemności, wolnej od stresu i niepokoju, która przywraca radość i piękno życia. Jest to magiczny zabieg pełen zagadkowych dźwięków, egzotycznych zapachów, kolorów i kształtów. Skóra pokryta jest subtelną, złotą poświatą, w powietrzu unosi się słodkawa woń kokosów, a mózg wydziela hormony błogiej szczęśliwości.